Hezký web chce každý. Vy ale můžete mít víc.

Můžete mít web, který:

  • si budete aktualizovat a upravovat snadno a sami bez znalosti programování;
  • bude možné snadno rozšířit či přebudovat (co do struktury i vzhledu), kdykoliv to budete potřebovat;
  • bude přehledný a srozumitelný nejen pro vás, ale i pro návštěvníky;
  • bude interaktivní, ale zároveň bezpečný.

Specializuji se na redakční systém Drupal, k jehož přednostem patří obrovská flexibilita, příjemné a přehledné uživatelské rozhraní, stabilita a v neposlední řadě bezpečnost.

Drupalu se věnuji od r. 2007. Od července 2011 poskytuji služby prostřednictvím společnosti Squelle Group, s.r.o., kterou jsem založila společně s kolegou Michalem Pazderským (Studio Intuity).


Drupal je volně stažitelný (open source) redakční systém; jeden z nejlepších svého druhu na světě. Stavebnicová logika volně stažitelných modulů umožňuje poskládat jednotlivé funkce každému uživateli na míru. Web (ani jeho administrátor) tak není zatížen nepřehledným balastem funkcí, které nepotřebuje. Autorem Drupalu je belgický programátor Dries Buytaert. Vývoji Drupalu se intenzivně věnují stovky vývojářů po celém světě; na bezpečnost systému dohlíží mezinárodní bezpečnostní tým.

Redakční systém (též CMS - content management system) umožňuje spravovat a upravovat obsah webových stránek bez znalosti programování. Vkládání obsahu na web se děje online prostřednictvím administračního rozhraní - webového formuláře (podobně, jako když například zadáváte údaje při nákupu v e-shopu). Stejným způsobem se ovládá nastavení funkcí, rozložení jednotlivých prvků na stránce apod.

Kdo je EMAWEB

Eva Rázgová
Polní 23
Velké Přílepy
252 64

tel./fax 220 930 410
mob. 607 623 742

ema@emaweb.cz
www.emaweb.cz

IČ: 87255103

Partneři

Lukáš Illek
marketing, produkce