Everybody wants a nice website... But you can have even more.

You can have a website which:

  • you can update and edit on your own and easily without programming knowledge;
  • you can easily expand or rebuild (the structure as well as appearance) whenever you need to;
  • will be user-friendly and understandable not only for you but also for others;
  • will be interactive but, at the same time, secure.

I use the Drupal content management system for website development. Drupal is one of the best open source systems of its kind in the world. It took first prize in the Open Source CMS Award in 2007 - 2009. The main advantages of Drupal are its enormous flexibility, user-friendly interface, stability and security.


Drupal je volně stažitelný (open source) redakční systém; jeden z nejlepších svého druhu na světě. Stavebnicová logika volně stažitelných modulů umožňuje poskládat jednotlivé funkce každému uživateli na míru. Web (ani jeho administrátor) tak není zatížen nepřehledným balastem funkcí, které nepotřebuje. Autorem Drupalu je belgický programátor Dries Buytaert. Vývoji Drupalu se intenzivně věnují stovky vývojářů po celém světě; na bezpečnost systému dohlíží mezinárodní bezpečnostní tým.

Redakční systém (též CMS - content management system) umožňuje spravovat a upravovat obsah webových stránek bez znalosti programování. Vkládání obsahu na web se děje online prostřednictvím administračního rozhraní - webového formuláře (podobně, jako když například zadáváte údaje při nákupu v e-shopu). Stejným způsobem se ovládá nastavení funkcí, rozložení jednotlivých prvků na stránce apod.

Who is EMAWEB

Eva Razgova
Polni 23
Velke Prilepy
252 64
Czech Republic

+420 - 220 930 410
+420 - 607 623 742

ema@emaweb.cz
www.emaweb.cz

Partners

Lukáš Illek
marketing