Služby a ceny

  • Tvorba interaktivních webových stránek: od 17.500 Kč.
  • Technický servis: od 2.500 Kč/rok
  • Konzultace (Drupal, tvorba webu, struktura webu, komunikační strategie): 1.000 Kč/hod. Při konzultacích a školeních nad 5 hod. sleva.
  • Vkládání obsahu na stránky: od 100,- Kč za položku (stránka, obrázek, jednoduchá tabulka). Vkládání obsahu zvládnete díky redakčnímu systému sami; v případě Vašeho zájmu však mohu tuto službu poskytnout.
  • Registrace stránek do internetových vyhledávačů/katalogů: 200,- Kč za 1 záznam (součástí zhotovení webu je poskytnutí aktuálního přehledu nejdůležitějších katalogů zdarma, pokud si přejete registraci provést sami).
  • Zprostředkování registrace domény a webhostingu: zdarma

Ceny platí pro objednávky zaslané do 30.  9.  2011.
Nejsem plátce DPH.


Drupal je volně stažitelný (open source) redakční systém; jeden z nejlepších svého druhu na světě. Stavebnicová logika volně stažitelných modulů umožňuje poskládat jednotlivé funkce každému uživateli na míru. Web (ani jeho administrátor) tak není zatížen nepřehledným balastem funkcí, které nepotřebuje. Autorem Drupalu je belgický programátor Dries Buytaert. Vývoji Drupalu se intenzivně věnují stovky vývojářů po celém světě; na bezpečnost systému dohlíží mezinárodní bezpečnostní tým.

Redakční systém (též CMS - content management system) umožňuje spravovat a upravovat obsah webových stránek bez znalosti programování. Vkládání obsahu na web se děje online prostřednictvím administračního rozhraní - webového formuláře (podobně, jako když například zadáváte údaje při nákupu v e-shopu). Stejným způsobem se ovládá nastavení funkcí, rozložení jednotlivých prvků na stránce apod.

Kdo je EMAWEB

Eva Rázgová
Polní 23
Velké Přílepy
252 64

tel./fax 220 930 410
mob. 607 623 742

ema@emaweb.cz
www.emaweb.cz

IČ: 87255103

Partneři

Lukáš Illek
marketing, produkce